• A-Kern

All I want for Christmas is STVV

Het WK van de Rode Duivels zit erop. Tijd om het vizier terug op ons geliefde STVV te richten. Op 27 december schieten we de Belgische competitie terug op gang, met een feestelijke thuiswedstrijd tegen Zulte-Waregem. Het belooft een match in eindejaarsfeer te worden, met drie verrassingen onder de geel-blauwe kerstboom. All I want for Christmas is STVV, zou Mariah Carey kwelen.

1. Ontdek de muurschilderingen van onze Spelers van de Eeuw

Wie wordt de beste STVV-speler van elk decennium? Eind deze maand kom je het te weten, want naar aanleiding van onze kerstwedstrijd onthullen we de muurschilderingen van onze Spelers van de Eeuw. Passeer dus (voor of na de match) zeker langs de trappenhallen van de vijf ingangen van Tribune Oost. Daar ontdek je 10 prachtige portretten en evenveel boeiende verhalen over de populairste STVV-iconen van de voorbije 100 jaar.

2. Unieke rondleiding: een blik achter de schermen op wedstrijddag

Voor een wedstrijd zoemt het van de bedrijvigheid op Stayen. Op 27 december geven we je een unieke inkijk achter de schermen van onze thuishaven: tijdens een speciale rondleiding voel je de temperatuur in de kleedkamers, passeer je doorheen het hele stadion en eindig je aan onze befaamde muurschilderingen … Daarna kan je aanschuiven voor een gemoedelijk kerstbuffet, met STVV – Zulte-Waregem als ultiem dessert.

3. Christmas Party na het laatste fluitsignaal

Neen, het wordt geen Stille Nacht na afloop van de wedstrijd. In de Rvue wuiven we 2023 namelijk uit met een sfeervolle Christmas Party, met huis-DJ Frank Mellemans. I’m dreaming of a white … euh, yellow and blue Christmas. Tot binnenkort!

 

Deel dit bericht